Disney Crossy Road

Aksiyon macera oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 206 MB
  • Version 3.101
  • Dil İngilizce
  • Firma Disney Electronic Content, Inc.
120 milyondan fazla kişi tarafından oynanan Disney Crossy Road, macera dolu yolculuklar yapmanıza imkân sağlar.

App Storen'nin en iyi oyunlardan biri olan Disney Crossy Road, 100'den fazla  Disney ve Pixar figürlerini kullanıcılarına sunuyor. Birbirinden eğlenceli bu karakterlerden bazıları şunlardır: Toy Story, Zootopia, Aslan Kral, The Haunted Mansion, Tangled ve Wreck.

Beklenmedik engellerle dolu macera dolu yollardan kaçmaya çalıştığınız Disney Crossy Road uygulamasında, özel temalı meydan okumalar da gerçekleştirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu oyun, hava koşullarına karşı farklı modlara sahip olabilmektedir. Ayrıca hava olaylarını kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz. Mesela kiraz toplayarak yağmur yağmasını sağlayabilirsiniz. Zararlı böceklere karşı kendinizi koruyabileceğiniz pek çok kişiselleştirme özelliğine sahip Disney Crossy Road uygulamasında fırtınalardan kaçmayı da unutmayın.

En sevdiğin arkadaşlarını da bu oyuna davet edebilir, arkadaşların ve sevdiklerinle eğlenceli vakitler geçirebilirsin. Sizde 120 milyondan fazla kişinin de kullandığı Disney Crossy Road oyununu cihazınıza hemen yükleyerek, aksiyon dolu bir yolculuğa çıkın!

Disney Crossy Road indir
DİĞER SÜRÜMLER